20 stycznia 2016

Aqua Spray

Znasz to powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest… do niczego? Tak?... To spróbuj przeżyć 2 tygodnie… bez wody! Emotikon wink Nie będziesz próbować?... I słusznie! A jak już sięgasz po wodę, to wybierz tę, która będzie miała naprawdę dobroczynny wpływ na Twoją skórę. My proponujemy niezwykłą WODĘ NUTRIVI. 
Właśnie na jej bazie powstała mgiełka Larens. To koktajl aktywnych peptydów rybich oraz wody Nutrivi łączącej w sobie właściwości wody nano i heksagonalnej.

Nie ma lepszego momentu na zaprzyjaźnienie się z mgiełką niż środek zimy. Właśnie teraz mróz i wiatr powodują podrażnienia i pękanie naczynek, a ogrzewanie w pomieszczeniach i autach bezlitośnie wysusza naszą skórę. Wypróbuj mgiełkę Larens teraz, a nie zechcesz się z nią rozstać już nigdy! Emotikon smile

WODA HEKSAGONALNA nazywana też wodą żywą, identyczna jak woda z lodowców. Dzięki uporządkowanej strukturze sześcioramiennej wykazuje zjawisko tzw. „pamięci wody” które wykorzystuje się w homeopatii.

NANO WODA. Słowo „nano” zapewne jest Ci znane, dużo się teraz mówi o nanotechnologii. Wiesz na pewno, że słowo „nano” ma się kojarzyć z bardzo małą cząsteczką. W odniesieniu do wody oznacza ono rozbicie klastrów (ok. 1000 cząsteczek H2O) w jakie współcześnie pozbijała się woda w wodociągach na pojedyncze cząstki H2O. Dzięki temu woda diametralnie zmienia swoje właściwości, między innymi zaczyna filtrować nerki, staje się silnym wymiataczem wolnych rodników, zaczyna wspomagać procesy samoregulacji organizmu. Ale przede wszystkim dzięki rozbiciu na najmniejsze cząsteczki - taka woda staje się najlepszym rozpuszczalnikiem substancji aktywnych, wnika do najgłębszych tkanek transportując cenne składniki tam, gdzie organizm najbardziej ich potrzebuje.

BIOPEPTIDE COMPLEX - jedyny na świecie oparty na patencie Profesora Frydrychowskiego komplet substancji aktywnych pozyskiwany ze skór rybich pochodzących z ekologicznych hodowli. Badania wykazują, że Biopeptide Complex jest obecnie najbardziej skuteczną substancją odmładzającą (anti aging) na świecie! Udokumentowane pobudzenie syntezy kolagenu w fibroblastach - 671%!.


źródło Sekrety urody

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz