30 stycznia 2016

Powabne usta;)

Jednym z sekretów urody są zmysłowe usta. I dlatego warto o nie dbać. Właśnie teraz jest to prawdziwym wyzwaniem. Wszyscy wiemy że zima to trudny czas dla naszej skóry. Chyba najbardziej odczuwają to właśnie nasze usta. Na zewnątrz wystawione są na nieustanne smagania wiatrem i niską temperaturę. W pomieszczeniach suche powietrze i z kolei temperatura zbyt wysoka. Wszystko to powoduje, że usta zaczynają pierzchnąć i łuszczyć się, czasami pękać aż do krwi. A wtedy nie pomoże najnowsza pomadka luksusowej marki..

Zanim wyjdziesz z domu:
Nawet jeśli na dworze nie ma silnego wiatru, należy koniecznie stosować pomadkę ochronną. Kosmetolodzy polecają sztyfty na bazie witaminy E i dobrych olejów. Używajmy ich bez ograniczeń. Im większej warstwy użyjemy, tym większa szansa, że ochronimy usta przed zmarznięciem.

Zimowa pielęgnacja ust: w trakcie spaceru:
Największym błędem, jaki popełniamy podczas zimowych dni jest oblizywanie warg. Nie dość, że powoduje to wysuszenie, to jeszcze pozbawia usta nawet tej minimalnej bariery ochronnej.

Zimowa pielęgnacja ust: po powrocie do domu:
Zróbmy ustom święto. Można je "nakarmić" miodem, a co jakiś czas warto je zregenerować maseczką z tłustego kremu. Już 30 minut z taką maseczką wystarczy, aby przywrócić wargom odpowiedni poziom nawilżenia.

Do pielęgnacji ust zimą polecamy pomadkę ochronną Larens. Jej bazą jest Biopeptide Complex – oparta na patencie Profesora Frydrychowskiego obecnie najbardziej skuteczna substancja anty starzeniowa świata (udowodniona badaniami skuteczność pobudzenia syntezy kolagenu na poziomie 671%!). Dodatkowe składniki ochronne w tej pomadce to olej jojoba, witamina A, kolagen rybi oraz naturalny wosk roślinny.

Do wykonania maski regenerującej można wykorzystać kultowy krem Larens SOS na bazie peptydów rybich. Jak sama nazwa wskazuje – krem jest ratunkiem dla bardzo suchej skóry.

Polecamy gorąco i muuuuuaaaa! 


Zobacz wiecek KLIK TUTAJ


    źródło  Sekrety zdrowia i urody

Emotikon smile

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz